Cadılar Bayramında Rihanna Olan Rachel Araz Kötü Yorum Yapanlara Kudurtucu Cevaplar Verdi

Lüks yaşamı ve tarzıyla magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Rachel Araz sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Üçüncü çocuğu kucağına almaya hazırlanan Rachel Araz, Cadılar Bayramı için Rihanna kılığına girdi. Sosyal medyada anneliğine ve hamile göbeğine gelen yorumları boş geçmeten ünlü fenomenin verdiği yanıtlar ise okuyanları epey güldürdü.

2016 yılında iş insanı Sami Kiresepi ile hayatını birleştiren Rachel Araz sosyal medya dünyasının en sevilen isimleri arasındaki yerini koruyor.

Başta Instagram ve TikTok olmak üzere birçok sosyal medya mecrasını oldukça aktif bir biçimde kullanan ünlü fenomenin bir milyondan fazla takipçisi var.

İstanbul’da kocaman bir korusu ve bahçesi olan malikanede yaşan Rachel Araz’ın eviyle ilgili yaptığı her paylaşım ağızları da açık bırakıyor diyebiliriz.

Evlilikleriyle birçok kişinin gıpta ettiği Rachel ve Sami çifti 2018 yılında ilk bebekleri Galia’yı kucaklarına alarak anne-baba olma duygusunu tatmıştı.

Sevilen stil ikonu çok geçmeden ikinci bebeğine hamile kaldı. 2020’de oğlu Lionel’i dünyaya getiren Rachel Araz doğum haberini “Dünyaya fırlatma işlemi başarıyla gerçekleştirildi” diyerek duyurmuştu.

Paylaşımının devamında da ‘Bu paket de teslim alındı işlem tamam ? Merak eden, arayan, dualarını eksik etmeyen, güzel enerjiler yollayan, (doğur artık diye baskı yapan ?) mesajlar atan tüm herkese bütün kalbimle çok ama ÇOK teşekkür ediyorum. Hayatımıza hoşgeldin patlıcanlı börekitasım Lionel” ifadelerini kullanmıştı.

Eşi, iki çocuğu ve köpekleriyle çok mutlu bir yaşam süren Influencerın geçtiğimiz aylarda üçüncü bebeğine hamile olduğunu öğrenmiştik.

Cinsiyeti öğrenmek istemediklerini ve doğumla beraber öğreneceklerini söyleyen Rachel Araz’ın cadılar bayramı paylaşımı gündem oldu.

Cadılar Bayramında dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın ikonikleşen hamilelik pozundaki haline bürünen Araz paylaşımına, “Hepsi Riri yüzünden… ?? Rihanna olayım dedim ama bir tek göbeğimiz benzedi ??” notunu düştü.

Ünlü fenomenin pembeler içerisindeki karelerine binlerce beğeni yağarken pek çok yorum da geldi.

?

?

?

Kısa sürede sosyal medyanın çok beğeni alanları arasına giren paylaşıma iyi yorumların dışında eleştiri yorumları da geldi. Rachel Araz ise gelen yorumlara verdiği yanıtlarla öne çıktı.

?

?

?

?

?

Peki siz yapılan yorumlara ve Rachel Araz’ın gelen yorumlara verdiği cevaplara ne diyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x