YRP’nin MHP’ye Bayram Ziyaretinde İlginç Diyalog: “Devlet Bey Evlenseydi…

Siyasi partiler arası bayramlaşmalar kapsamında MHP heyeti, Yeniden Refah Partisi’ni (YRP) ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Vekili Doğan Aydal, “Bayramın en güzel tarafı da bu. Normal şartlarda bir türlü rastlaşamıyoruz” dedi.

MHP’li Durmaz ise “Rabbim sağlıkla nice bayramlara kavuştursun. Ülkemize, milletimize, devletimize zeval vermesin” diye konuştu.

Doğan Aydal, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın selamını ileterek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumunu sordu. Aydal’ın, “Devlet Bey benim arkadaşımdır. Değerli bir insandır. Devleti seven bir insandır. Devlet Bey evlenseydi hanımı iyi bakardı, bakmamışlar…” dedi.

MHP’li Durmaz, Aydal’ın sözlerine, “Devlet Bey’e Allah sağlıklı ömürler versin, şu anda kendisi hem sporunu yapıyor hem bakımı da iyi. Evlilik meselesi kısmet” yanıtını verdi.

“‘Ben espri olarak söyledim” diyen Aydal, “Bir adam diri duruyorsa hanımı yüzündendir diyorlarlar ya o da pek doğru değil. Hanımı yüzünden çökenlerde var” ifadelerini kullandı.

MHP’li Durmaz da, ”Şu an bir sıkıntı yok. Türkiye’nin yükünü omuzlarımıza alınca ister istemez zaman zaman yorulabiliyorsunuz” ifadesine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x